top of page

Middle Python 
QA Automation

Python 3.8, Pytest, Selenium

full time

Київ, м. Бориспільська

dev.png

Ми використовуємо продуктово-інженерний підхід у вирішенні завдань. Оскільки ми продуктова компанія, нам важливо, щоб розробники не лише виконували завдання, а й розуміли проблеми бізнесу, які вони закривають. Прагнемо створити середовище, яке забезпечує необхідну підтримку та наставництво для довготривалого розвитку наших співробітників.

Також ви можете впливати на процес створення і реалізації завдань.

Наш стек технологій

Python 3.9, Django 4, Celery, Protobuf
PostgreSQL, Redis, Kafka
Asyncio / Aiohttp
Docker, Kubernetes

Для цієї позиції важливі

Досвід роботи на позиції Automation QA Python від 2 років.
Досвід роботи з Selenium.
Досвід тестування REST APIs, Microservices.
Досвід з Jenkins, Docker.
Розуміння процесів CI/CD.
Добре розуміння принципів роботи веб-додатку.
Добре розуміння теорії тестування.
Гарні problem-solving навички.

​Буде плюсом

Досвід з будь-якими популярними тестовими фреймворками.
Досвід з Pytest.
Досвід з JavaScript.
Досвід з OpenAPI, Swagger.
Досвід роботи з реляційними базами даних, таких як PostgreSQL.
Базові знання алгоритмів та структур даних.

Що на вас чекає

Підтримка і рефакторинг існуючих тестів.
Вдосконалення існуючої архітектури тестів.
Автоматизація існуючих ручних тест-кейсів.
Написання API тестів.
Участь в оптимізації процесу регресії.
Комунікація з QA та іншими dev відділами.
Communicate with QA department and other dev teams.

Маєш сумніви? Даремно, і ось чому

Ми за саморозвиток та професійне зростання. Потрібно прокачатися - бери участь в заходах повністю або частково за рахунок компанії. Бажаєш вивчати англійську? Гарна ініціатива! Пройди тестування та відвідуй онлайн-курси англійської.

Ти матимеш 18 робочих днів відпустки + 10 оплачуваних лікарняних на рік без надання лікарняних листів. На тебе чекають рев'ю для розбору цілей і завдань, 1-to-1 зустрічі з тімлідом і постійна підтримка тьютора.

Працюй в офісі, до якого зручніше добиратися - поряд з ст.м. Голосіївська або ст.м. Бориспільська. В нас є світло, опалення та інтернет. Чекаємо на тебе в наших пунктах незламності. Але якщо маєш можливість працювати вдома, будь ласка.

Хто добре працює, той ми добре відпочиває. Зазвичай, крім Нового Року та Дня народження компанії, ми любимо по п'ятницях грати в настолки або просто влаштувати Friday Party. Віримо, що скоро повернемося до цих звичайних радощів життя!

Маєш власне авто? Тоді ми маємо для тебе місце на парковці бізнес-центру.Катаєш на велосипеді? Залишай його на парковці і не турбуйся.

Ми надаємо юридичну та бухгалтерську підтримку за необхідності.Відчувай себе вільно без зайвої бюрократії!

 • Розкажіть в цілому
  Sales Team - це команда амбітних, цілеспрямованих менеджерів, які точно знають кому та коли треба автоматизувати бізнес-процеси. Ми допомагаємо нашим клієнтам зробити облік простіше, а роботу компанії ефективніше. А ще: налагодити процес робочого дня співробітників (від створення заявки до її виконання), вести складський облік з найменшими втратами, тримати зв'язок з клієнтами, та, що найголовніше, побачити точки зростання бізнесу. Ми вміємо вести діалог мовою клієнта і знаходити контакт з кожним: як з рядовим менеджером, так і з керівником бізнесу. Sales Team пропонує свою експертну оцінку правильності підключення необхідних функцій під будь-яку нішу бізнесу: від салону краси до СТО, від майстерні по ремонту мобільних телефонів до ательє з пошиття одягу.
 • Хто наші клієнти?
  Всі, хто пов'язаний зі сферою послуг, продажем товарів та веденням складського обліку.
 • Що ми робимо?
  Ведемо базу клієнтів в програмі АМО Дзвонимо в будь-яку точку світу Дотримуємося домовленості з клієнтом Ведемо розмову на зрозумілій мові без професійних фразеологізмів Підвищуємо конверсію продажів з залучених лидов від відділу маркетингу Співпрацюємо з іншими відділами та активно беремо участь в процесах розвитку продукту
 • Розкажіть в цілому
  Marketing Team працює над покращенням показників на кожному етапі воронки, та абсолютною зоною відповідальності є лідогенерація. Ми створюємо контент для сайту, блогу, landing pages, відеороликів, Бази Знань, соціальних мереж та професійних майданчиків. Ми залучаємо органічний, платний та реферальний трафік на сайт, мета якого, знову ж таки, лідогенерація. Ми розмовляємо з аудиторією максимально легкою мовою і не вживаємо професійні терміни, значення яких невідомі середньостатистичному представнику нашої ЦА. Так, для нас має значення SEO, позиції у видачі та показники утримання.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Marketing Team складається з 10 осіб з поділом на зони відповідальності: Head of Marketing, Digital Analyst, Product Marketing Manager, PPC-manager, Email Marketing Manager, Content Manager, Copywriters, Web-Designer та Web-Developer.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Копірайтер отримує завдання від Head of Marketing. Тісно комунікує з Seo Manager та Content Manager. Ми максимально відкриті новим ідеям за умови доречності й аргументованості їх реалізації. Ініціатива кожного із співробітників – це завжди плюс.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію, проте, контролюємо терміни і досягаємо KPI. Для комунікації та постановки завдань використовуємо Slack і Trello.
 • Who sets the tasks and from whom does the initiative come?
  Tasks are set by the Head of the Department based on the product development plans. The initiative is welcome. Discussed and implemented.
 • What are about the processes?
  At this stage, you are welcome to join our friendly team. You will be able to take part in workflow creation / setup, as we are an open-minded family of professionals. Eventually, every member can personally drive the way we work daily. The major tasks are usually set by the head of the department, based on the global plan of product development. And once again, any suggestions and proposals are always welcome. Open talks and discussions would be highly appreciated — up to the actual implementation of your best ideas.
 • Tell us in general
  The AM team is driven by two main objectives. Account Managers mainly deal with user churn, in line with making a good name for our company online through communication, education, and assistance. We believe that user confidence and complete understanding of our product, all ins and outs and the way it actually works, are the things that really matter. Making perfect customer service and a perfect fit for every business is what drives our team best. We are collecting feedback from users, whether happy or not, collaborating through each and every stage and department. We are sharing expertise and directly impact the process of product development. We focus on the actual needs of our distinguished users. We are determining the vector of global development and always have room for improvement. We help users drill deep into business operations and possess real-life knowledge that does make a difference.
 • And a little about the team, please
  A friendly team is looking for a new teammate! We are helping hands for our users, and for each other too. We are driven by results and really ambitious targets. We are passionate about developing professionally, but never at the expense of personal life. We are aimed at long-lasting relationships and retention. And we keep moving forward.
 • Code Review?
  Весь код проходить code review. Релізи тестуються як автоматичними тестами, так і командою QA вручну по test case. CI/CD в процесі впровадження. Поки що збірка, деплой і запуск сервісів відбувається командами за допомогою самописних скриптів.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Всі завдання виходять від нашого Product Office, який активно збирає зворотний зв'язок від клієнтів через службу підтримки. Ми максимально відкриті новим технологіям за умови доречності і аргументованості їх застосування, так що ініціатива кожного із співробітників дуже важлива.
 • Розкажіть в цілому
  Технічно, проект являє собою Django-додаток і кілька, порівняно невеликих, окремих сервісів на asyncio / aiohttp які реалізують інтеграції зі сторонніми системами (телефонія, SMS-шлюзи). Сервіси між собою спілкуються через RabbitMQ. Також є один маленький сервіс на Erlang, який використовується як websocket сервер. Всього близько 100 тисяч рядків backend-коду. Зберігаємо дані в Postgres. Обсяги інформації в окремих таблицях — порядку десятків мільйонів рядків, тому потрібно грамотно думати про швидкодію. Для кешування використовуємо Redis. Фронтенд — односторінкове додаток на React / Redux. Проект повністю мігрувати на Python 3 і останню версію Django. Ми завжди намагаємося підтримувати всі залежності проекту в останніх стабільних версіях.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Технічна команда складається з 14 осіб з поділом на зони відповідальності по продукту. Project Manager, DevOps, QA Team, Front-end Team, Back-end Team.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Всі завдання виходять від нашого Product Office, який активно збирає зворотний зв'язок від клієнтів через службу підтримки. Ми максимально відкриті новим технологіям за умови доречності і аргументованості їх застосування, так що ініціатива кожного із співробітників дуже важлива.
 • Code Review?
  Весь код проходить code review. Релізи тестуються як автоматичними тестами, так і командою QA вручну по test case. CI/CD в процесі впровадження. Поки що збірка, деплой і запуск сервісів в тестовому оточені відбувається за допомогою Docker. На продакшені - за допомогою самописних скриптів, але ми працюємо над впровадженням Docker + Kubernetes.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Технічна команда складається з 19 осіб з поділом на команди, продуктові та інфраструктурні, а також по зонам відповідальності. Так в нас є команди Mobile, WebApp, QA, DevOps. Кожна продуктова команда має змогу витрачати 20% свого часу в спринті на роботу над технічними завданнями.
 • Розкажіть в цілому
  Технічно проєкт є SPA, написаним на React / Redux (thunk). Деякі компоненти в проекті описані на CoffeeScript (legacy), але ми активно переписуємо їх на React. Також для роботи з асинхронними потоками підключена бібліотека RxJs. Для спілкування з API використовуємо стандартний fetch з polyfill. Використовуємо і дотримуємося Airbnb React / JSX Style Guide. На бекенді Python 3 і остання версія Django. Ми завжди намагаємося підтримувати всі залежності проекту в останніх стабільних версіях. Є один маленький сервіс на Erlang, який використовується як websocket сервер для роботи з системними повідомленнями між нашими клієнтами.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Суть роботи полягає в технічному наставництві своєї команди, а також представленні консолідованої технічної думки як за своєю зоною відповідальності, так і експертною. Для уточнення деталей реалізації великих напрямків, до вас може звертатися будь-хто з Product Team, Project Manager, а також керівників інших команд.
 • Розкажіть в цілому
  Технічно, проект являє собою Django-додаток і кілька, порівняно невеликих, окремих сервісів на asyncio / aiohttp які реалізують інтеграції зі сторонніми системами (телефонія, SMS-шлюзи). Сервіси між собою спілкуються через RabbitMQ. Також є один маленький сервіс на Erlang, який використовується як websocket сервер. Всього близько 100 тисяч рядків backend-коду. Зберігаємо дані в Postgres. Обсяги інформації в окремих таблицях - порядку десятків мільйонів рядків, тому потрібно грамотно думати про швидкодію. Для кешування використовуємо Redis. Фронтенд - односторінкове додаток на React / Redux. Проект повністю мігрувати на Python 3 і останню версію Django. Ми завжди намагаємося підтримувати всі залежності проекту в останніх стабільних версіях.
 • Code Review?
  Весь код проходить code review. Релізи тестуються як автоматичними тестами, так і командою QA вручну по test case.
 • І трохи про команду, будь-ласка
  Технічна команда складається з 15 осіб з поділом на зони відповідальності по продукту.. Project Manager, DevOps, QA Team, Front-end Team, Back-end Team.
 • Що по процесах?
  У робочих процесах намагаємося мінімізувати бюрократію та дотримуємося методології SCRUM. У нас є Slack, JIRA, Confluence, Bitbucket.
 • І трохи про команду, будь ласка
  Технічна команда складається з 18 осіб з поділом на зони відповідальності по продукту.. Project Manager, DevOps, QA Team, Front-end Team, Back-end Team.
 • Розкажіть в цілому
  Технічно, проект являє собою Django-додаток і кілька, порівняно невеликих, окремих сервісів на asyncio / aiohttp які реалізують інтеграції зі сторонніми системами (телефонія, SMS-шлюзи). Сервіси між собою спілкуються через RabbitMQ. Також є один маленький сервіс на Erlang, який використовується як websocket сервер. Всього близько 100 тисяч рядків backend-коду. Зберігаємо дані в Postgres. Обсяги інформації в окремих таблицях - порядку десятків мільйонів рядків, тому потрібно грамотно думати про швидкодію. Для кешування використовуємо Redis. Фронтенд - односторінкове додаток на React / Redux. Проект повністю мігрувати на Python 3 і останню версію Django. Ми завжди намагаємося підтримувати всі залежності проекту в останніх стабільних версіях.
 • Code Review?
  Весь код проходить code review. Релізи тестуються як автоматичними тестами, так і командою QA вручну по test case.
 • Хто ініціює та ставить завдання?
  Всі завдання виходять від нашого Product Office, який активно збирає зворотний зв'язок від клієнтів через службу підтримки. Ми максимально відкриті новим технологіям за умови доречності і аргументованості їх застосування, так що ініціатива кожного із співробітників дуже важлива.

Етапи співбесіди

10 хв

Дай відповіді на питання в анкеті та не забудь додати CV

30 хв

Zoom-meeting з HR і СТО. Знайомимось, розуміємо, чи співпадають наші погляди на процес роботи, на розробку і чи буде нам комфортно взаємодіяти

60 хв

Фінальний етап - технічна співбесіда, за підсумками якої приймається остаточне рішення про подальшу співпрацю

Актуальні вакансії

Backend Team

Python 3.8, Django 3, Celery, Protobuf

QA Team

Python 3.8, Pytest, Selenium

Sales Team

Hurma, Slack, Google documents, Zoom, JIRA, INTERCOM

bottom of page